Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Соланж, Бијонсе и Џеј Зи се огласија за скандалот

По што во јавноста стигна шокантната снимка на која се гледа како Соланж го напаѓа Џеј Зи по Мет балот, сите се занимаваа со претпоставки за тоа што довело до тоа. А сега конечно и самите тие се огласија за настанот.

Во заедничко соопштение, кое вчера го издале Соланж, Џеј Зи и Бијонсе, стои:

,,По објавената снимка, имаше многу шпекулации за тоа што доведе до овој немил настана. Најважно од се е дека нашата фамилија успеа тоа да го преброди. Џеј Зи и Соланж заедно ја прифаќаат одговорноста за она што се случи. Двајцата имаа придонес кон тоа што оваа приватна работа стигна до јавноста. Се извинија еден на друг и продолживме да живеем заедно како сложна фамилија”.

Понатаму во соопштението стои:

,,Тврдењата дека Соланж била под алкохол и дека се однесувала ирационално не се вистинити. На крајот, секоја фамилија има свои проблеми и ние не сме ништо поразлично. Се сакаме и пред се сме фамилија. Го оставивме ова зад себе и се надеваме дека и другите ќе го направат тоа”.

Исто така Њујоршкиот Стандард Хотел, каде што се случи овој инцидент, соопшти дека личноста одговорна за објавување на снимката е отпуштена.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...