• Сподели на:

Што се прави секси инструкторката по јога?

___

Сопругата на Алек Болдвин уште еднаш ги воодушеви љубителите на нејзината еластична фигура објавуваjќи слика, каде позираше во мрежасти чорапи и потпетици, со нозете преку глава.

Untitled

Сопругата на Алек Болдвин, Хиларија Болдвин е инструкторка по јога и секоја можна прилика ја користи да ја демонстрира својата еластичност, па по стоењето на раце, за своите фанови позираше во мрежести чорапи и високи потпетици, со нозете, секако, преку глава.

Додека нејзините пријатели на Instagram веќе се навикнати на нејзините акробации, фановите сепак повеќе го задржаа својот поглед на предизвикувачката поза на секси инструкторката.

1


Оставете коментар

___