Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Што му забранува Шакира на Пике?

Само неколку дена откако пејачката Шакира призна дека нејзиниот партнер, фудбалерот Жерард Пике, не ѝ дозволува да прави дуети со мажи, откри дека и самата има некои правила.

“Дуетот со Ријана беше дозволен бидејќи се работи за жена, но кога се во прашање мажите, веќе не е како што беше некогаш”, откри Шакира која вели дека стапиле нови правила на сила откако е во врска со Пике.

Меѓутоа, не е само фудбалерот тој кој имал свои барања кон убавата Шакира, туку и самата пејачка вели дека таа му забранила да работи со женски модели.

Иако изледа дека взаемно се ограничуваат на некој начин, тоа ни малку не му смета на овој пар, а Шакира дури изјавила дека тој однос на Пике ѝ ласка.

“Добро е кога покрај себе имате заштитнички настроен маж”, тврди пејачката.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...