Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Шефица која секој би ја посакал: Keti Peri ги почастила соработниците со автомобили вредни половина милон долари

Еколошки свесната пеачка ги почастила своите соработници со луксузни автомобили во вредност од 500.000 долари.

 

Пеачката Keti Peri се покажала како добра шефица. Ги изненадила своите 5 најдобри соработници со новите луксузни автомобили. За секој од нив платила 100.000 долари, а избрала луксузни, спортски автомобили кои не користат гориво туку струја и на тој начин помагаат во зачувување на животната средина.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...