Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Шакира признава: „Не смеам да мрднам без Пике, посесивен е.“

Иако славната колумбијка тврди дека и е симпатично тоа што нејзиниот дечко, шпанскиот фудбалер Жерард Пике, е многу посесивен, сигурно не и е удобно што без негова дозвола не смее да прави ништо.

Имено, десет години помалдиот спортист и забранил на неговата девојка снимање на провокативни спотови со згодни фраери.

Шакира признала дека смее да се појавува само со женско друштво, а нејзиниот темпераментен дечко нема ништо против ако таа повремено пред камерите за време на снимање на музички спотови се погали со некоја од девојките.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...