Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Селена Гомез ќе вгради импланти ?

Изгледа дека Селена се води според насловот на својата песна – The heart wants what it wants, па реши да ја зголеми својата задница, тврди близок извор на пејачката.

Разголената насловна страница на V магазинот и провокативните слики на Инстаграм се показател дела Селена се обидува да го направи својот имиџ зрел и провокативен, а сега сака да оди и чекор напред.

“Долго време таа имаше чувство дека е заробена во калапот на добрите девојки, а позитивните коментари кои ги доби по сликањето без маица само додатно ја охрабрија да  закаже прва консултација “, изјави извор на OK, додавајќи!:

“Од секогаш ја мрзела својата рамна позадина и не ја интересира што за задникот од соништа треба  да искешира 20.000 долари.”

buduća Nicki Minaj? (Foto: V Magazine)

Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...