Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Сајмон Кауел ја прашал бившата девојка да биде кума на неговиот син Ерик

Сајмон Кауел ја прашал својата некогашна девојка, пејачката Синита, да биде кума на неговиот син Ерик, кој го добил со својата партнерка Лорен Силверман, пренесуваат медиумите.

FFN_FlynetUK_Cowell_Simon_060613_51123077-490x559

Британската пејачка со одушевување ја прифатила понудата, и среќните вести ги поделила со фановите на твитер.

“Сакав да бидете први, после мојата мајка и деца, кои ќе дознаат за мојата нова улога. Сајмон ме праша да бидам кума на неговиот син Ерик”, напишала, и објавила фотографија на која го држи синот на Сајмон.

Синита има две деца, Магдалена и Зек, кои ги посвоила по долга борба за родителство. Имала два спонтани абортуси, а сурогат мајката која ја изнајмила со бившиот маж Енди Вилнер, исто така два пати изгубила бебе. После сето тоа, таа се решила за посвојување, бидејќи и самата првите шест години од животот ги поминала со старатели. Познато е дека она и Сајмон останале во блиски односи по својата романса во осумдесетите години.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...