• Сподели на:

Ријана и Дрејк повторно се разделија

___

Ријана и Дрејк повторно се разделија, после голема расправија, пренесуваат медиумите.

Пејачката и раперот ја обновија својата врска оваа година. Сепак, изворите велат дека тие одлучиле на својата врска да и стават крај.

‘’Тој е премногу заљубен во Ријана и тоа отсекогаш беше проблем. Непрекинато се распрваа. Така беше отсекогаш’’, откри извор близок на парот.

Шпекулациите за разделбата се појавија откако Дрејк не присуствуваше на забавата после Мет Гала која ја организираше Ријана во Њујорк.


Оставете коментар

___