Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Порно глумица упаднала во школо, се соблекла и мастурбирала

Американката Валери Додс (19), која минатата година гола влетала во старо католичко училиште во Небраска и мастурбирала, осудена е за тој прекршок на 45 дена затвор.

vare-670x445

Валери, која е порно глумица, која своите клипови и фотографии ги објавува под името Вал Мидвест, влегла во училиштето кое учела и направила сет фотографии.

523453_460708620665692_2052252623_n

Таа сликите ги објавила на својот сајт, на кој има само порногравска содржина.

httpv://www.youtube.com/watch?v=zGfLw2PKp5o

Причината поради која одлучила да упадне во училиштето е тоа што школските другари и професори ја малтретирале поради нејзината одлука да стане порно глумица.

 

Таа одлучила да се освети на крајно необичен начин – мастурбација во кругот на училиштето.

935243_492254817511072_1251314129_n

По пресудата Валери изјавила дека затворската казна ја смета како лош одмор.

 

Погледнете го целото видео:

httpv://www.youtube.com/watch?v=e1QB_nv68B0

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...