Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Откриени детали за свадбата на Анџелина и Бред!

Тие секогаш мораат да бидат различни.

Познатите вљубени “гулапчиња” Бред Пит и Анџелина Џоли планираат да направат иста тетоважа, а поводот е нивната венчавка.

Парот, кој има шест деца, одлучи со каква тетоважа ќе ја одбележат својата долгоочекувана свадба.

“Бред сака да направи нешто навистина посебно, а искрено, поводот е малку чуден. Но, тие сакаат тетоважи со ист дизајн и на исто место на нивните тела “, изјави изворот. “Бред се однесува како тинејџер откако тој и Анџелина одлучија да направат идентични тетоважи”, додаде тој.

“Немојте да мислите дека тетоважите ќе бидат видливи. Веројатно е дека ќе медиумите ќе ја имаат само информацијата дека тетоважата е направена, но знакот на нивната љубов ќе остане скриен”, изјави изворот.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...