• Сподели на:

На свршувачката бурно реагирала бившата

___

Личност од малите екрани, Шантел Хагтон реагирала на веста дека водителката и актерка Кели Брук се свршила со Дејвид Мекинтош. Ситуацијата и смета, бидејки Брук можела подобро.

Некој би рекол дека е очајна и дека само да се скрасти и да има деца. Но, таа е прексрасна и би можела да нејде некој многу подобар – напишала Шантел во својата колумна, во која признава дека имала кратка афера со Дејвид пред Кели.

Кели Брук неодамна прекина со Дејвид, а се шушкало дека тој е “гладен за слава”, односно се пишувало бидејки тој им јавувал на папараците кога тие двајца би отишле на прошетка низ паркот.

Кели тогаш ги избришала сите негови фотографии од социјалните мрежи, а на Шантел не и е јасно како од тоа дошло да сега Кели мисли дека Дејвид е најдобриот маж кој го запознала.

Сигурно таа полудела. Некој би требало да и ја прегледа главата – напишала тв личноста.

Тој сигурно не е најдобриот маж кој сум го запознала – напишала Шантел.


Оставете коментар

___