Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Мила Кунис: Конечно потврди дека чека бебе со Ештон Качер

Мила Кунис конечно потврди дека чека бебе со веренико Ештон Качер. Гласините за бременоста, глумицата ги потврди на гостувањето на емисијата кај Елен Деџенерис, но не сакаше да открива премногу детали. Так одби да даде одговор на прашањата за терминот на пораѓање и полот на бебето, изјавувајќи дека таа и Ештон веќе одбрале име, и дека сака да се породи по природен пат.

,,Сакам да се породам по што поприроден пат, освен ако не дојде до некој итен случај”, кажала таа.

Мила, која е родена во Украина, на водителката и открила дека нејзиниот иден сопруг тргнал на часови по руски, како би можел да разговара со детето и на нејзиниот мајчин јазик.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...