• Сподели на:

Мега Фокс: Двете бремености беа непланирани

___

Меган Фокс, која со сопругот Брајан Остинг Грин има два сина, кажа дека не планирала ниту една бременост.

Гостувајќи во емисија кај Елен Деџенерис, таа зборувала за мајчинството и растењето на своите деца, 19 месечниот син Ное и двомесечниот Боди.

,,Ни првата ни втората бременост не беа планирани, веќе не смеа да го пуштам Брајан во близина”, се пошегува 27 годишната убавица.

Мега, дознала дека чета второ дека баш кога почнала да го снима филмот ,,Нинџа Желки” И признала дека за време на првата недела од работата на филмот и паднало многу тешко.

,,Две недели по почетокот на снимањето, останав бремена со Боди, а се работи за акционен филм кој бара многу трчање, скокање и останати лудории. Секоја жена која била трудна знае дека првото тримесечие може да биде тешко, па по цел ден трпев мачнини”  кажала таа.


Оставете коментар

___