Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Мараја Кери на мета на критика поради фотографијата од новиот албум

Американската пејачка Мараја Кери повеќе пати истакнала дека ги сака своите облини, а посебно нејзиниот сопруг Ник Кенон.

Сепак, ни она не одоле на глобалниот тренд, па така за насловната на својот албум, сликата максимално е обработена во фотошоп.

Наводно, Мараја за потребите на албумот “Me. I am Mariah” се фотографирала во секси издание. Сепак, многу и замериле дека промотивната фотографија не ја прикажува реалната слика, бидејќи на нејзе е премногу издолжена и истенчена.

Оваа слика предизвикала бура од коментари на нејзините фанови, кои биле љути на пејачката.

maraja-keri

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...