Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Мадона ги избричила влакната под пазувите

Кралицата на попот неодамна одлучи да пушти шишки под пазувите, но изгледа дека се предомислила и одлучила да ги отстрани.

Мадона почна да ги објавува своите разголени фотки на Instagram, обидувајќи се да привлече внимание на секој можен начин.

Овој пат Мадона носеше скапоцена огрлица, односно украс за коса, смеејки им се на сите кои ја мразат.

Пред десетина дена пеачката се пофали со своите влакна под пазувите и тоа на Instagram.

“Долги влакна. Баш ми е гајле”, напишала пеачката како коментар под фотографијата, која ги згади и нејзините најверни обожаватели.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...