• Сподели на:

Линдзи Лохан во врска со оженет маж

___

Линдзи Лохан, која неодамна во телевизиска емисија признала дека го изгубила бебето, сега открива дека е во врска со женет човек.

Оваа 27-годишна глимица прозборела за својата врска под дејство на водка и екстази на Coachella фестивалот. Зборејќи за својот таен дечко таа кажала:

,,Тој маж со кој се гледам ми прати приватен авион бидејќи сака да ме види… но тој е оженет и има деца.”

Новинарот напишал дека Линдзи отворено пиела и користела дрога за време на фестивалот, иако претходново лето искочи по шести пат од рехабилитација и тврдеше дека овој пат е ,,потполно излечена”.


Оставете коментар

___