Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

”Леонардо Ди Каприо е љубовта на мојот живот”

На премиерата на филмот ”Divergent”, ја прашаа Кејт Винслет кој колега ѝ е подраг – Тео Џејмс, со кого глуми во истоимениот филм или нејзиниот партнер од ”Titanic” Леонардо Ди Каприо.

Без размислување, како од пушка одговори:

“Лео е љубовта на мојот живот! Како тоа можете да ме прашате? Да го одберев Тео, Лео веќе никогаш немаше да ми дозволи да преспијам кај него дома.”

Инаку, познатите актери се пријаели од снимањето на филмот “Titanic”,  и двајцата изјавија дека ги поврзува пријателството и ништо повеќе.

“Многупати плачев на нејзиното рамо кога имавме потешкотии на снимањето на ‘Titanikс’ и оттогаш сме многу добри пријатели. Само пријатели, но не и љубовници”, изјави своевремено Леонардо.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...