• Сподели на:

Квентин Тарантино и Ума Турман се нов холивудски пар

___

Познатиот филмски режисер Квентин Тарантино наводно е во врска со актерката  Ума Турман. Тој ја повикал Ума заедно да отпатуваат во Кан, каде минатата недела заедно присуствуваа на затварањето на Филмскиот фестивал. Тие таму  одлучија и да ја започнат својата романса.

‘’Помеѓу нив и порано имаше ништо , а неодамна повторно решија да се заедно. Тој со година ја сакаше’’, изјави извор близок на режисерот.

‘’Помеѓу нив од секогаш постоеше привлечност. Од време на време беа заедно и нивната врска така функционираше’’, додаде изворот.


Оставете коментар

___