• Сподели на:

Крис Мартин: Никогаш повеќе нема да застанам на ‘’лудиот камен’’

___

Откако беше објавено дека Крис Мартин и Гвинет Палтроу се разведуваат, Крис решил дека веќе никогаш нема да застане на ‘’лудиот камен’’.

Крис кој неодамна се разведе со позната глумица, наводно ја изгубил вербата во бракот кога јавност дозна многу детали од нивниот приватен живот, откако беше објавен разводот.

Откако веста за разводот ја споделија со јавноста, тие наидоа на чести прашања од медиумите, кои со сите сили се трудеа да дознаат што всушност се случило. Во искрено интервју за една радио станица, Крис ја превзема целата вина на брачниот неуспех, сугерирајки дека се одалечил од сопругата поради емотивни проблеми.


Оставете коментар

___