Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Кога ќе запее Бијонсе, Суки потполно полудува!

Видеото на денот ни го приреди симпатичната девојка на Вредли Купер докажувајќи дека е едона од најкул девојките на светот!

22-годишната миленица на модниот свет го покажа своето забавно лице така што споделила неколку крајно симпатични селфи видеа на својот инстраграм профил. Одкако ги гледавме, мора да признаеме дека станавме опседнати со тоа колку Суки изгледа кул на нив.

Имено, на спомнатите видео снимки, Суки пее во Бијонсе стил, моменталниот хит на поп дивата Drunk in love. Единствено ни е жал што неможеме да ги видиме покретите на нејзиното тело затоа што во прашање е зумирана снимка, но и понатака сме убедени дека ова е нај кул видео за оваа година до сега.

Кој знае, можеби Бијонсе ќе ја викне да снимаат Yonce 2, во пар со Шерил Кол која прва и оддаде чест на дивата така што играла на кореографијата на нејзината песна Flawless.

Во секој случај, драго ни е што не сме само ние заразени со оваа еротична песна.
http://instagram.com/p/lqEC4CgsuD/
http://instagram.com/p/lqCYxqAsrZ/

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...