Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Клои Кардашијан е во врска со популарен рапер

Клои Кардашијан е се поблиска со раперот Френч Монтан, а парот е виден во повеќе дискотеки во Холивуд минатиот викенд.

Се чини дека риалити ѕвездата реши да го заврши својот брак со Ламар Одом, иако сеуште ги нема потпишано документите за развод кои Клои му ги достави уште во Декември минатата година.

Во почетокот на оваа година беше објавено дека Ламар Одом уште не е спремен конечно да се раздели од Клои.

‘’Ја сакам својата жена. Таа секогаш ќе биде дел од мојот живот, без разлика на се’’,изјави тогаш Ламар.

Меѓутоа овој викенд Клои е видена со Френч Монтан на прославата на 16 роденден на синот на Пи Диди. Клои носеше тесен црвен фустан  и кондури во истата нијанса.

Гласините дека тие се заедно прв пат се појавија минатата недела, кога магазинот Star објави дека парот е нераздвоен иако штотуку почнаа да се забавуваат.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement