• Сподели на:

Ким Кардашијан вбризгала сало од стомакот во задникот

___

Еден од заштитните знаци на Ким Кардашиан е нејзиниот голем задник. Меѓутоа како што тврдат поедини светски таблоиди, американската старлета не вградила никакви импланти, туку таа веројатно со липосукција стигнала до ваква позадина. Таа со липосукцијата го извадила салото од стомакот и тоа го “вградила” во својот задник, се изјаснил извор близок на старлетата. Како што кажал неименуваниот извор, Ким била заљубена во своите облини, но некогаш дури и таа посакувала да биде малку послаба.
 kim 2

Оставете коментар

___