Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Кејт Хадсон: Немам време за венчавка

Кејт Хадсон, која веќе три години е верена за фронтменот на групата “Muse”, Метју Беламија, кажува дека сеуште не почнала да го планира венчањето.

Убавата глумица истакнала дека сеуште се надева дека еден ден ќе стои пред олтар, но тоа сеуште не и е приоритет.

,,Заради работни обврски немам време за планирање на венчавка. Ни претстојува напорно лето на кое многу се радуваме. Ќе снимам филм и ќе имам многу обврски ова лето”.

Кејт и Метју, се во врска четири години, а неодамна се најдоа на мета на гласина за раскинување. Сепак славниот пар го негираше тоа, и кажаа дека е шпекулација, а глумицата истакнала дека нивната љубовна врска бара многу труд.

Кејт и Метју имаат двегодишен син Бенџамин, а глумицата има и од претходниот брат десетгодишен син Рајдер.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...