Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Како се чувствував кога жена ми ме напушти за мојот најдобар пријател.

Ендру Силверман, некогашниот најдобар пријател на музичкиот монгул Сајмон Кауел, прв пат отворено зборува во јавност за чувството кога неговата жена Лорен го напуштила за Кауел со кој сега има и дете.

Ендру дал интервју за новинарите и за прв пат јавно зборува кога неговата сопруга Лорен Силверман го напуштила за неговиот пријател, Сајмон Кауел.

„Тоа беше еден од најтешките моменти во мојот живот, но многу научив од тоа “.

„Јас сум обичен човек, не сакам медиумско внимание и не сум за таблоиди. Беше ова едно доста шокантно и неочекувано искуство“, изјавил Ендру.

„Во тој период бев фокусиран на мојот 8 годишен син Адам“, изјавува Ендру кој со Лорен има еден син.

„Приватноста нема цена, а јас се трудев да бидам неприметлив. Мислам дека и за мене и за Лорен најважно е да нашиот син има нормален живот.“

Да потсетиме дека Лорен и Сајмон добија син пред месец дена.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...