Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Кајли Миног ја брани колешката: Мајли Сајрус е жртвено јагне на медиумите!

Мајли е жртвено јагне за нешто што веќе подолго време се случува во светот на поп музиката, изјави пеачката.

Кајли Миног застана во одбрана на својата колешка Мајли Сајрус поради честите напади на крититиките кои ги добива последно време и додаде како и се воодушевува поради храброста да направи се што ќе намисли.

majli-sajrus-1380363922-369857

Пеачката Мајли Сајрус во последно време често е на насловните страни на светските таблоиди поради скандалозното однесување. Сепак Кајли Миног застана во одбрана на својата помлада колешка бидејќи смета дека пеачката е само жртвено јагне на медиумите.

“Им се воодушевувам на луѓето како Мајли и Ријана, девојки кои не се извинуваат за тоа што го прават. Дали тоа ви е премногу? Тоа е ваш личен вкус. Мајли е сигурно жртвено јагне на нешто што веќе подолго време се случува во светот на поп музиката”, изјави пеачката

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement