• Сподели на:

Ѕвезди кои “паднале” на лоши момци

___

Кој би можел да одолее на магијата на “лош” дечко или девојка? Сигурно ниту познатите лчичности.
Ен Хатавеј и Рафаело Фолиери – Оскаровката Ен Хатавеј била жртва на дечко по име Фолиери. Правиот уметник за измами… Овој италијанец украл милиони долари од инвеститор пред да е уапсен и пратен во затвор.
Елен Помпео и Крис Ајвери – Елен Помпео паднала на магијата на Крис Ајвери кој заглавил во затвор поради измама со кредитни картички. Бил година дена во федерален затвор. Исто така бил во затвор поради дроги, бил дилер.
Џенифер Лопез и Каспер Смарт – Каспер Смарт бил неколку пати во затвор поради брзо возење, но и поради возење без возачка дозвола. Исто така, тој не се вика Каспер Смарт, туку Бау Пол Смарт.
Лана Тарнер и Џон Стомпанато – Познатата актерка од 40-тите години била со мафијашот од Лос Анџелес Џони Стомпанато. Нивната врска се прекинала крваво. Ќерката на актерката Черил Крејн се вмешала во кавгата помеѓу Лана и Џони. Таа го избодела мафијаѓот кој искрварел до смрт.
Сандра Булок и Џеси Џејмс – Сите биле изненадени кога Сандра Булок се “смувала” со Џеси Џејмс. Покрај тоа што е познат дека вара, како што ја преварил и неа, повеќе пати бил на суд поради матни зделки со пари кои ги заработувал на свој начин.
Ријана и Крис Браун – Досието на Крис Браун е отворено кога ја претепал тогашната девојка, Ријана. По тоа, често бил на суд поради тепачки, дрога, а веќе со гидини му претат со затворска казна.
Чарли Шин и Џинџер Лин – Пред да се прослави како толку проблематичар, Чарли Шин бил со права криминалка. Џинџер Лин, која е порно глумица е некогашна девојка на Шин, која поминала некое време во затвор поради затајување на данок, а потоа била на клиника за одвикнување од кокаин.
Шарлиз Терон и Шон Пен – Таа од пред скоро време е во врска со Шон Пен. Американските медиуми пишувале дека се надеваат дека Пен “омекнал”, поради тоа што бил шест пати приведен поради напад на својата некогашна партнерка Мадона.
Кети Пери и Расел Бренд – Кети била со Расел Бренд кој често бил апсен. Причина за затворот бил поради алкохол и хероин. Парот се раздели по 14 месеци брак.
Џеј Зи и Бијонсе –  Иако денес е најпознатиот рапер и продуцент, на Џеј Зи минатото не е сјајно. Бијонсе го избрала токму поради тоа дека бил “лош дечко”. Покрај тоа тој бил дилер на дрога, го пукал својот брат, избодел некој во тек на тепачка во еден клуб.

Оставете коментар

___