Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Џорџ Клуни: Конзумирав премногу дрога и бев со премногу жени за да се занимавам со политика!

Одкако Џерад Лето доби Оскар за најдобра споредна улога, одржа прилично емотивен говор, па му се постави прашањето зошто не се занимава со политика, на што тој имаше интересен одговор:

Во една прилика разговарав со Клуни за тоа и мислам дека можам да се поистоветувам со неговиот одговор кој гласеше: Конзумирав премногу дрога и бев со премногу жени за да се занимавам со политика – изјави Лето.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...