• Сподели на:

Џони Деп наскоро младоженец!

___

Глумецот ги потврди гласините дека се верил со својата девојка Амбер Херд…

Познатиот глумец го покажал својот веренички прстен на прес конференцијата одржана по повод неговиот нов  филм Transcendence во Кина. Прстенот кој го носи, наводно, е купен за Амбер, ама и бил голем па сега го носи Џони

-- Мислам дека би бил подобар во изработка на женски чевли отколку во планирање на венчавка. Ништо неможам да испланирам. Навистина сум лош во тие работи  -- рекол Деп.

Глумецот рекол за прстенот дека е женски, ама тоа не го спречува гордо да го носи на раката.

За Амбер ова ќе биде прв брак, а Деп веќе бил во брак со Лори Ен Алисон, како и во невенчана заедница со Ванеса Паради.

Погледнете го неговото интервју, каде индиректно ја откри својата веридба:

https://youtube.com/devicesupport

 


Оставете коментар

___