• Сподели на:

Џони Деп ја израдува својата вереница со скапоцен поклон

___

Џони Деп ја изненадил Амбер Херд за нејзиниот 28 роденден.

Тој на својата вереница и поклонил лимитирано издание на делото ‘’In Our Time’’ од Ернест Хемингвеј. Славниот глумец за книгата платил повеќе од 250 000 долари.

Од секогаш ја сакаше таа книга, но не можеше да ја купи. Одушевена е од поклонот, изјави пријателката на убавата глумица.

Со книгата, тој и поклонил и збирка поезија од 17 век, како и тиркизни обетки.


Оставете коментар

___