Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Џенифер Лопез објави идилична семејна слика …

Латино дивата Џенифер Лопез на својот Instagram профил објави слика со која не потсетува на семејното фотографирање за списанието “People”  кое излезе пред неколку месеци.

– Ја сакам оваа слика – напиша популарната J-Lo за сликата на која позира со своите близнаци Ема и Макс.

Четириесет и пет годишната  ѕвезда на фотографијата позира со задоволна насмевка, додека го покажува своето совршено тело во кратка топ маица и фармерки.

Близнаците ги доби во бракот со бившиот сопруг Марк Антони, со кој по разводот остана во пријателски односи, а неоодамна го прославиа седмиот роденден на своите деца.

Dzenifer Lopez People

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...