• Сподели на:

Џенифер Лопез го задржа вниманието на снимање на ТВ шоуто на Џими Kимел

___

Латино дивата Лопез ги привлече сите погледи  за време на снимањето на емисијата. Во оваа прилика Џеј Ло одбра тесен црвен фустан над колена искомбиниран со високи црвени подпетици.

Четриесет и пет годишната пејачка и глумица ја покажа својата завидна фигура во фустан од брендот “Preen Dew”, а прекрасниот тен го надополни со едноставна шминка. Поп дивата на снимањето стигна со своето озбебдување, а на воодушевените фанови таа им мавташе, делеше  насмевки наместо автограми.
Dzenifer Lopez (1)

Dzenifer Lopez (6)

Dzenifer Lopez (7)

Dzenifer Lopez (2)

Dzenifer Lopez (3)

Dzenifer Lopez (4)

Dzenifer Lopez (5)


Оставете коментар

___