Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Џеј Зи и Бјонсе лажно се претставуваат: Ги кријат годините!

Ова не е прв пат ѕвездите да ги кријат своите години, а на листата се најде и Џеј Зи.

За наводното криење на годините зборуваше радискиот водител Трој Торен кој тврди дека славниот рапер Џеј Зи оваа година ќе полни 50 години, а не 45 како што тој тврди.

“Можеби не би требало да го откријам ова, Бидејќи Џеј Зи не зборува за тоа јавно, но ние двајца сме врсници. Јас полнам 50 години, а тој 42,43… тоа е се лага” рекол водителот.

Иако во тој случај разликата меѓу Бјонсе и Џеј Зи би била 18 години, на пеачката тоа не и е важно, а многумина и за неа зборуваа дека и таа ги сокрива годините, па наместо 32, таа има 35 години.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...