• Сподели на:

Џастин Бибер и Кендал Џенер заедно ?

___

Тој е еден од најпратените пејачи на сите друштвени мрежи, а таа е топ модел и моментално е многу позната. Звучи како совршен пар, барем така изгледа.

Сепак, не во реалниот живот, туку само на фотографии за новото издание на списанието Vogue.

За оваа прилика овие две млади ѕвезди не беа многу загрижени за облеката, акцентот беше ставен на нивните разголени тела. Додека Џастин Бибер беше раскопчан само по кошула, таа позираше во купачи костим.

Хммм, би биле интересен пар, зар не ?

(foto: Vogue)


Оставете коментар

___