• Сподели на:

Дали можеби Џеј -Ло претера со совојот моден избор ?

___

Џеј-Ло веќе долго време е една од најсекси жени на светот и никој во тоа не се ни сомнева. Таа се обидува да биде многу помлада од било кога, сепак, овој пат за својот роденден отиде премногу далеку.

 

 

Jennifer Lopez celebrates her birthday at 1OAK in the hamptons with French Montana and Casper Smart wearing a tight see-through dress. Pictured: Jennifer Lopez Ref: SPL1086182  260715   Picture by: @PapCultureNYC / Splash News Splash News and Pictures Los Angeles:310-821-2666 New York:212-619-2666 London:870-934-2666 photodesk@splashnews.com

Jennifer Lopez wears see through dress to show what 47 years old looks like in hand with casper smart and French Montana who dressed like Elvis Presley. Pictured: Jennifer Lopez Casper Smart Ref: SPL1086309  250715   Picture by: IGGI / Splash News Splash News and Pictures Los Angeles:310-821-2666 New York:212-619-2666 London:870-934-2666 photodesk@splashnews.com
 


Оставете коментар

___