Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Дали ја заборавивте?

Бившата тенисерка Ана Курникова за време на својата кариера секогаш била во центарот на вниманието, повеќе заради атрактивниот изглед, отколку за успесите на терен.

Додека си играше со желки и правеше разни вежби, Ана не потсети колку е уште секси и убава.

 

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...