• Сподели на:

Дали ги препознавате? Аудициите на познатите пред да станат славни (видео)

___

Погледнете како се снашле познатите светски фаци пред камерите, каде ја презентирале својата глумачка умешност

Холивудските ѕвезди, пред да станат познати, морале да поминат низ грозни аудиции со цел да ги забележат продуцентите и режисерите. На Youtube се појави снимка на која се покажува како пред камерите се снашла Скарлет Јохансон, Бред Пит, Мајли Сајрус и останати светски фаци.

Погледнете како изгледале на тие аудиции:

Famous Actors' Audition Tapes Before They Were Famous


Оставете коментар

___