Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Бјонсе е безобразна: Ги малтретира комшиите со бучавата на хилихоптерот

За време на британската турнеа “Mrs Carter” Бјонсе изнајмила куќа во луксузниот Vulton Hill каде ги нервирала комшиите со непријатната бучава која ја правела бидејќи секаде одела со хилихоптер.

Голем број фанови на Бјонсе би биле среќни ако таа изнајми куќа во нивниот комшилук. Меѓутоа, Британците кои се најдоа во улога на нејзини комшии, не биле многу одушевени од однесувањето на ѕвездата.

Всушност Бјонсе секаде одела со хилихоптер; во шопинг, на проба, на ручек – секаде одела со хилихоптер.

Комшиите велат дека со хилихоптер пристигале и госите на пеачката, па така со денови не можеле да живеат нормално поради непрекинатата бучава.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...