• Сподели на:

Бивша Мис Свет чека прво дете на 50 години!

___

Некогашната Мис Свет и ѕвезда на латиноамериканските тевеновели Астрид Королина Херера во педесетата година од животот е бремена и во моментов се наоѓа во шестиот месец од бременоста.

Уабавата Венецуелка, која ја понесе титулата Мис Свет во 1984 година во Лондон, забременила со инвитро после шестиот обид, а донатор на спермата бил нејзиниот бивши дечко.

Astrid Carolina Herrera, Miss Mundo 1984


Оставете коментар

___