Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Бијонсе набљудуваше додека нејзината сестра физички го нападна Џеј Зи (ВИДЕО)

Тепачката се случила после минато неделната забава на Мет Гала балот. Соланж најпрво вербално го нападнала раперот во лифтот, а потоа почнала да го шутира и удира по рацете и сето тоа пред Бијонси која само мирно стоела и ја набљудувала целата ситуација.

Обезбедувањето ја одвоило Соланж од Џеј Зи, а иако добил доста удари, раперот се справил како прав џентлмен и не ви возвратил, туку само се обидувал да се одтргне.

По излегувањето од лифтот, Бијонсе и Соланж влегле во еден автомобил додека Џеј Зи отишол со друг. Зашто дошло до оваа караница и физичка пресметка сеуште не е познато.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Eh_WJ9T0PCE

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...