• Сподели на:

Бијонсе е повторно бремена?

___

Неодамна се појавија гласини, кои потекнуваат од блиски пријатели на парот, дека Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Зи го очекуваат своето второ дете.
-Пробуваа да направат дете уште од Февруари, но нејзините пријатели тврдат дека таа е трудна – открива изворот.
-Како што беше случајот кога таа ја чекаше Блу Ајви, се се повторува – пушта косата да расте во природна боја, го промени начинот на исхрана, постојано се смешка – повеќе е од очигледно.
Но истиот извор вели дека не треба да чекаме некакви јавни објави во скоро време.
-Бијонсе е мајстор за чување тајни. На никому не кажува за својот живот и работа, се додека не мисли дека е право време – раскажа изворот.
-Се надева дека е момче. Џеј Зи би сакал да има син, а таа мисли дека Блу Ајви треба да има брат.


Оставете коментар

___