• Сподели на:

Актерот Кристијан Бејл ќе стане татко по втор пат

___

Сопругата на актерот, Сиби Близаќ чека принова по 14 години брак.

 

Актерот Кристијан Бејл и Сиби Близаќ очекуваат принова по 14 годнини брак.

Парот веќе има една ќерка, деветгодишната Емелин, а поранешниот Бетмен изјави дека таа е права татина ќерка.

 

– Се што таа прави ме остава без текст, во состојба сум да заплачам на најмала глупост, кога заедно гледаме филм – изјави актерот.

Бејл на крајот од оваа година ќе го промовира новиот филм “Exodus” во кој го глуми Мојсеј.

 


Оставете коментар

___