Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Ревијата на Marc Jacobs се одржа во Јавната библиотека во Њујорк, а самиот дизајнер во описот на новата колекција откри дека е инспириран од...

Cotton Club

Колекцијата Jacquemus x Nike од нив е апсолутно тема на модниот свет денес! Новата соработка на големата француска модна куќа Jacquemus и брендот Nike...

Cotton Club

Ева Лонгорија пристигна во Италија за да учествува на меѓународниот филмски фестивал во Таормина. Фестивалот, кој се одржува во живописното сицилијанско гратче, беше отворен...

Cotton Club

Мини здолништата се враќаат во стилот на 1990-тите кога владееја карираните модели.Тие визуелно ги издолжуваат нозете и најдобро изгледаат со класични кардигани и ретро...

Cotton Club

Сопругата на Џорџ Клуни покажа одлично парче кое вреди да се има во гардеробата за најважните прилики. Амал Клуни, истакната либанско-британска адвокатка специјализирана за...

Cotton Club

Манекенката Камила Мороне вешто избегнува да се појавува во јавноста, но кога ќе се случи еден таков настан, атрактивната девојка на Леонардо ди Каприо...

Cotton Club

Шерон Стоун, една од најсексапилните жени во светот и ѕвездата на „Raw Passions“, моментално е во Кан на филмскиот фестивал. Дека во седмата деценија...

Cotton Club

Холивудската актерка Ен Хатавеј е ѕвезда на филмот „Armageddon Time“, чија премиера беше синоќа во рамките на Канскиот филмски фестивал. Познатата оскаровка се најде...

Cotton Club

Викторија Бекам е новото заштитно лице на насловната страница на британското издание на магазинот „Grazia“, а за таа прилика модната дизајнерка позираше во парчиња...

Cotton Club

Џенифер Лопез уште еднаш ја оправда титулата модна икона – облече мини фустан кој станува се попопуларен. Топлите денови се тука, летото се ближи...

Advertisement