Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Ревијата на Marc Jacobs се одржа во Јавната библиотека во Њујорк, а самиот дизајнер во описот на новата колекција откри дека е инспириран од...

Cotton Club

Колекцијата Jacquemus x Nike од нив е апсолутно тема на модниот свет денес! Новата соработка на големата француска модна куќа Jacquemus и брендот Nike...

Cotton Club

Ева Лонгорија пристигна во Италија за да учествува на меѓународниот филмски фестивал во Таормина. Фестивалот, кој се одржува во живописното сицилијанско гратче, беше отворен...

Cotton Club

Мини здолништата се враќаат во стилот на 1990-тите кога владееја карираните модели.Тие визуелно ги издолжуваат нозете и најдобро изгледаат со класични кардигани и ретро...

Cotton Club

Од фармерки до чанта – Кејти Холмс дефинитивно знае како да се облече за на работа ова лето. Кејти Холмс во последните неколку години...

Cotton Club

Супермоделот Кендал Џенер во придружба на нејзините сестри пристигна во Холивуд на FYC Fest, кој ја вклучува и премиерата на нивното ново реално шоу...

Cotton Club

Сите коментираат дека е многу забележлива и неверојатната сличноста помеѓу мајката и ќерката.Мајката на војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон, Керол е една од жените...

Cotton Club

Познатата и една од најбараните манекенки Хејли Бибер е фотографирана во Њујорк додека влегувала во јапонски ресторан. Нејзините модни комбинации често се следат со...

Cotton Club

Холивудската дива Шерон Стоун изненади многумина кога се појави во патики на црвениот тепих. Холивудската актерка Шерон Стоун ги одбила вртоглавите потпетици и решила...

Cotton Club

Белиот фустан е парче облека кое ова лето мора да го имате во гардеробата.Блејк Лајвли се појави на проекцијата на филмот на нејзината пријателка...

Advertisement