Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Совети за Здравје

Вистински хит во светот: Како да станете подобри во сексот ( ВИДЕО )

Новиот програм во светот на фитнесот, таканаречен сексерсајз, има за цел преку вежбање да добиете кондиција која ви е потребна за различни секс пози, да ја зајакнете врската и да го подобрите својот сексуален живот.

Сексолози, лични фитнес инструктори и професионалци од порно индустријата се здружија за да го осмислат ,,сексерсајзот”, новата фитнес програма.

Целта на оваа програма е да се помогне на луѓето да постигнат одлична форма, како во телесна, здравствена така и во сексуална смисла.

Ако сакате подобри резултати во сексот, потребно е да вежбате за да постигнете подобра форма. Сигурно барем еднаш сте пробале да имате секс во застаната позиција, но сте увиделе дека за кратко ви се тресат колената и ви станува напорно.

Ова кратко видео е само краток поглед на целата програма:

httpv://www.youtube.com/watch?v=5ySf1q9WtlY

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...