• Сподели на:

Зголемете го задникот како што тоа го прави Ким Кардашијан! (видео)

___

Желбата за поголеми облини веќе не подразбира бујни гради, туку се пренесе на неколку сантиметри подолу. Бујната задница на Ким Кардашијан станува желба на се поголем број жени.

Доколку сакате раскошни облини, како што има познатата Ким Кардашијан, посветете се на вежбање, а не на пластични операции. Со помош на овие вежби подигнете го, затегнете го и убаво обликувајте го вашиот задник.

Погледнете го видеото на “Вежби за задник на Ким Кардашијан” кое на YouTube веќе има повеќе од милион прегледи.

The Kim Kardashian Butt Workout


Оставете коментар

___