Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Совети за Фитнес

Сакајте ги вашите нозе

Погледнете ги овие вежби кои ќе ви помогнат да ги тонирате вашите нозе и задникот. Одлични вежби за зацврстување на мсукулите и посакуван изглед кој ќе мами погледи на плажа!

httpv://www.youtube.com/watch?v=sjVhuXduhqk

Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...