Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Совети за Фитнес

Обликувајте го телото за само 30 дена со најновиот фитнес тренд BODYROCK вежби (ВИДЕО)

Најнова фитнес програма, совршени вежби за совршено тело како од модна писта единствено што е потребно е многу истрајност и силна волја  … Со среќа !

https://www.youtube.com/watch?v=Uv8YoPMW5S4

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...