• Сподели на:

5 Утрински вежби за истегнување

___

 

За да не бидете уморни во претпладневните часови туку полни со енергија, веднаш штом ќе станете од кревет направете неколку вежби. Погледнете ги овие пет предлози за брз и лесен тренинг кој содржи елементи на јога. По тренингот истуширајте се и подготвени сте да продолжите со дневната рутина!

 


Оставете коментар

___