• Сподели на:

15 минути јога за посреќен и порелаксиран ден

___

Следното 15-минутно видео ќе ви прикаже неколку вежби по јога за почетници кои ќе го намалат вашиот стрес и ќе го зголемат расположението во текот на целиот ден.


Оставете коментар

___