Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

runway mk

Совети за Секс и Врска

Една мудрост вели дека “гордоста е способна да ги убие и најблагородните пориви на љубовта”. И навистина има толку случаи во кои, поради нечија...

КУЈНА

Потребни сотојки: Кора: 8 јајца 8 лажици шеќер 8 лажици брашно Фил: 300гр чоколадо 10 јајца 200гр шеќер 100гр путер Начин на подготовка: Секоја...

____баланс новости и трендови

Во зима настинките и грипозните состојби се редовно среќавана и мошне досадна појава. Денес ќе ви понудиме една ефикасна рецепта со чија помош лесно...

КУЈНА

Потребни состојки: 240гр бифтек 100гр печурки 10гр лук 2 домати 240гр сос од домати 360гр тестенини 1дл бело вино Начин на подготовка: Парчето бифтек...

ДИ ДЕЈ

BHLDN – еден од нашите омилени брендови кога станува збор за невестински модели и аксесоари. Во оваа колекција ќе откриете свежи и оргинални идеи...

Advertisement